Svatba

.. aneb Konec snění, začíná život...

Zuzana Vlčková a Petr Kos ...

     ... uviděli jsme se, seznámili jsme se, zamilovali jsme se a pak jsme se rozhodli, že spojíme svoje životy. V sobotu 22. května 2010 ve 14 hod si ve velkém obřadním sále na zámku v Brandýse nad Labem vyměníme kroužky a první manželské polibky. Pokud Vás zajímá, jak to všechno dopadne, přijďte se na nás podívat, rádi Vás tam uvidíme.

     Po obřadě se spolu s našimi nejbližšími přesuneme do restaurace Zelený dvůr, kde se pořádně najíme (jak to jen šaty dovolí) a pak to trošku oslavíme. Z Ládví tam jede autobus č. 103 nebo 368 na zastávku Březiněves (jede asi 14 minut a jezdí zhruba jednou za hodinu). Poslední autobus jede 01:12, poté se budou muset využít taxíky. Prosíme majitele zelených a černých karet o potvrzení účasti, ať máme dost pití židlí. Potvrzovat můžete jakýmkoliv způsobem, který se k nám donese, nejlépe emailem na adresu svatba(at)blackies.net.

     Protože už spolu nějakou dobu bydlíme, máme skoro vše, co k životu potřebujeme. Proto nám nemusíte dávat nic. Pokud přesto trváte na tom, že nám něco darujete, potěší nás hezké přání, zajímavá knížka nebo napínavá hra na dlouhé nudné romantické manželské večery. Komu by ani tyto nápady nestačily, může se podívat sem .

     Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky nebo nám to chcete rozmluvit, popřípadě nám prostě chcete popřát hodně štěstí, stačí poslat email na adresu svatba(at)blackies.net.